- 0850 304 0535

Hizmetlerimiz

TURİZM TAŞIMACILIK HİZMETİ

  Turizm taşımacılığı hizmetimiz, yerli ve yabancı tüm misafirlerimize, mesleklerinde uzmanlaşmış ve güler yüzlü personellerimiz ile birlikte, güvenli ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır. Yolculuk boyunca tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek araçlarımızla, seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizde güvenliği ve konforu her zaman öncelikli tutuyoruz.

  Turizm taşımacılığı hizmetimizle, şehirdeki tüm turistik yerlere ve mekanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İzmir'in sahil kasabalarını keşfetmek isteyin, her zaman sizin yanınızdayız. Ayrıca, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, sizlere özel transfer hizmetleri sunmaktayız. VIP araçlarımızda unutulmaz bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Tüm bunların yanında, araçlarımızı düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerine tabi tutarak, güvenli ve konforlu bir seyahat için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Hizmetlerimizdeki kalite standartlarımızı sürekli yükseltmek için çalışıyoruz ve sizleri en iyi şekilde ağırlamak için hazırız.

  V.I.P

   Elit hizmet anlayışıyla, siz değerli misafirlerimiz için konforlu ve prestijli V.I.P. araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz her destinasyona, işinde uzmanlaşmış personellerimizle birlikte en güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Misafirlerimizin zamanını en iyi şekilde değerlendirmesi için, dakik ve hızlı çalışmalarımızla zaman kaybı yaşatmıyoruz.

   Araçlarımızın tamamı son teknoloji ürünü olup, yolculuğunuz sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü konfor ve teknolojik özellikleri sunuyoruz. Yolculuk boyunca koltuklarımızın rahatlığı ve iç mekanın havalandırması sayesinde sizlerin konforunu en üst düzeyde tutuyoruz. Araçlarımızda ayrıca WiFi, multimedya sistemleri, tabletler ve şarj cihazları gibi birçok teknolojik özellik mevcuttur.

   Misafirlerimizin güvenliği bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle araçlarımız düzenli olarak bakıma alınır ve güvenlik açısından tüm önlemler alınır. Yolculuklarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti sunarak, en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

   Siz de bize güvenerek, hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   SEMİNER-KONGRE

    Sizlere, her türlü seminer ve kongre organizasyonları için en profesyonel hizmeti sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Mesleğinde uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte, alanında uzun yılların deneyimine sahip olan ekibimizle, sizlerin en özel organizasyonlarınızın başarısına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

    Başarılı bir seminer veya kongre organizasyonu, detaylı bir planlama ve organizasyon gerektirir. Bu nedenle, sizlerin özel taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, en ince detayına kadar düşünülerek gününüze uygun araç kiralama hizmetleri sunuyoruz.

    Ayrıca, organizasyonlarınızın başarısında özel bir rol oynayan ulaşım hizmetlerinde son teknoloji ve vip araçlarımız ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

    Sizlerin özel talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hijyenik ve konforlu araçların yanı sıra güvenliğinizi de en üst düzeyde tutuyoruz.

    Bizimle iletişime geçerek, her türlü seminer ve kongre organizasyonlarınızda en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte, organizasyonunuzun başarısı için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşüneceğiz.

    PROTOKOL

     Pehlivanoğlu Turizm Taşımacılık, yurt dışından ülkemize gelen yabancı bürokratlara ve konuk heyetlerine özel protokol hizmeti sunmaktadır. Yabancı konuklarımızın, ülkemizdeki ziyaretleri boyunca rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlamak amacıyla, disiplinli ve uzman kadromuzla birlikte her türlü ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

     Konuklarımızın seyahatlerinin başlangıcından itibaren, özel bir protokol ekibi tarafından karşılanırlar ve konaklayacakları yerlere en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırılırlar. Araçlarımız, son model ve yüksek standartlarda olup, konforlu seyahat etme imkanı sunar. Konuklarımızın seyahatleri boyunca rahat etmeleri için araçlarımızda özel ikramlar sunulmaktadır.

     Pehlivanoğlu Turizm Taşımacılık olarak, yabancı konuklarımızın ülkemizdeki tüm etkinliklere ve toplantılara güvenli ve konforlu bir şekilde katılmalarını sağlamaktayız. Konuklarımızın her türlü ihtiyacına cevap vermek adına, profesyonel bir protokol ekibi ile hizmet vermekteyiz. Protokol ekibimiz, yabancı konuklarımızın tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için özel olarak eğitim almıştır. Disiplinli ve uzman kadromuzla birlikte, konuklarımızın ülkemizdeki ziyaretleri boyunca kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlamaktayız.

     news_img

     Bize Ulaşın
     +90 850 304 0535

     Eposta Bülteni

     ©2023 - Tüm Hakları Saklıdır.